Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 1734

Czesław Szindler i Bogusław Bularz wyróżnieni przez marszałka

W piątek, 18 listopada w Żarkach miały miejsce Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki, pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługi. Dyplomy otrzymał Czesław Szindler, przewodnik PTTK oraz Bogusław Bularz, Komandor Jacht Klubu PTTK.

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej
Czesław Szindler i Bogusław Bularz zastali wyróżnieni przez Marszałka Województwa


W części oficjalnej tej uroczystości Czesław Szindler otrzymał Dyplom Marszałka Województwa za Zasługi dla Rozwoju Turystyki. Dyplom został przyznany na wniosek Starosty Pszczyńskiego Pawła Sadzy, za całokształt działalności turystycznej Czesława Szindlera zasłużonego przewodnika Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Drugą osobą wyróżnioną Dyplomem Marszałka Województwa za Zasługi dla Rozwoju Turystyki był Komandor Jacht Klubu PTTK - Bogusław Bularz. Doceniono w ten sposób jego działalność i zaangażowanie w prowadzeniu Portu Żeglarskiego na jeziorze Goczałkowickim oraz organizację kursów żeglarskich dla młodzieży. Z wnioskiem o nadanie dyplomu wystąpiła Rada Prezesów Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego.

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 15

tel. 032 449 11 23
tel. 032 210 35 30
fax 032 210 35 30

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA