pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 grudnia 2016
  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5454

Kup lampki świąteczne w Pszczynie przy ul. Bratniej 1A!

Artykuł sponsorowany:

Zbliża się moment, by świątecznie przed Bożym Narodzeniem ozdobić lampkami swój dom i ogród. Wszelkie akcesoria, które sprawią, że w grudniu będą one wyglądać bajecznie znajdziecie w sklepie przy ulicy Bratniej 1A w Pszczynie (codziennie do 22.00, w Wigilię do 17.00!). Wystawiamy faktury VAT!

Sklep oferuje olbrzymi wybór lampek świątecznych, którymi można przyozdobić taras, balkon, a nawet ogród w okresie świątecznym. Przy ulicy Bratniej 1A nie brakuje także ozdób na choinkę i o domu. Znaleźć tu można między innymi pięknie zdobione szklane bombki polskiej produkcji. Jednym słowem - wszystkie ozdoby!Nastrój świąteczny to także właśnie choinka. W sklepie zamówić można drzewko sztuczne (także w doniczce). Dostępne są także przedłużacze do lampek.

Sklep znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą Bielską. Czynny jest przez siedem dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli), codziennie od godziny 8.00 do 22.00. W Wigilię czynne do 17.00!

Ozdoby świąteczne - Pszczyna, ul. Bratnia 1A


W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również sklep, który oferuje bogaty wybór wysokiej jakości artykułów zoologicznych. Jest pokarm dla psiaków, kotów, chomików, rybek, ptaków. Są legowiska miski, obroże, smycze i kagańce, a także mnóstwo zabawek dla pupili. Można kupić także piękne rybki do domowego akwarium.

Sklep zoologiczny


---

ul. Bratnia 1A
43-200 Pszczyna
Tel. 506-142-415