Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1098

Grudniowe zawody na kręgielni dla podopiecznych ŚDS

Jak co roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Grzawie zorganizował sportowy turniej gry w kręgle, który odbył się 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woli.

Grudniowe zawody na kręgielni - 9.12.2016 · fot.


Do udziału w zawodach zaproszone zostały trzy zaprzyjaźnione ośrodki. Każda drużyna liczyła czterech zawodników. Łącznie było więc 16 zawodników. W trakcie zawodów wszyscy otrzymali posiłek, były też ciasteczka i napoje. Trójka zawodników z ŚDS Grzawa: Agnieszka, Bernadka i Bartek doszła do finału i zagrała w pierwszym finale o pierwsze miejsce. Dawid zagrał w drugim finale o miejsce od 9. do 16. W sumie Bartek zajął drugie miejsce. Były medale nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom podobała się również atmosfera turnieju. Podopieczni już czekają na następne zawody w kręgle.

- Bardzo dziękujemy za udostępnienie kręgielni. Turniej organizujemy celowo przed Świętami Bożego Narodzenia z powodu cennych nagród, które otrzymuje każdy uczestnik zawodów i jest to wspaniały prezent przedświąteczny. Sprawiają one dużą radość grającym i mobilizują do intensywnej rywalizacji. Dziękujemy więc darczyńcom i sponsorom - komentują organizatorzy.

Paweł Chmielarz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA