pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
  • 2 stycznia 2017
  • 5 stycznia 2017
  • wyświetleń: 16908

Zespoły Lady Pank i Cree gwiazdami Dni Pszczyny 2017

Zaledwie rozpoczął się nowy rok, a już możemy poinformować, kto w sierpniu wystąpi w Parku Zamkowym podczas Dni Pszczyny! Pewne jest, że sobotnie koncerty zwieńczy zespół Cree, a w niedzielę największa gwiazdą imprezy będzie kultowa grupa Lady Pank!

Lady pank
Zespół Lady Pank · fot.


Dni Pszczyny 2017 odbędą się 19 i 20 sierpnia na terenie Parku Zamkowego. Tradycyjnie głównymi atrakcjami będą występy muzycznych gwiazd, choć - jak zawsze - sporo będzie się działo również w wielu innych miejscach.

Pszczyńskie Centrum Kultury wskazało, że w tym roku chce, aby w Pszczynie wystąpiły zespoły Cree z Sebastianem Riedlem (koncert w sobotę) oraz Lady Pank (w niedzielę). Są to wymagania obligatoryjne wobec organizatora imprezy, dlatego możemy być niemal pewni, że usłyszymy wiele wspaniałych przebojów, w tym: ""Wierzyć chcę w marzenia" i "Na dnie twojego serca" (zespołu Cree) oraz "Kryzysowa narzeczona", "Zawsze tam gdzie ty" i "Zostawcie Titanica".

Nie znamy jeszcze pozostałych gwiazd, ale PCKul wymienił pulę muzyków i kabaretów, które nie wystąpiły jeszcze w naszym mieście, a z pewnością rozgrzałyby pszczyńską publiczność. Na tej liście są zespoły i wokaliści: Afromental; happysad; Skaldowie; Krzysztof Krawczyk; LaoChe; Mesajah; Krzywa Alternatywa, Jelonek, Ewa Farna, gwiazdy muzyki lat 90’, Dawid Kwiatkowski; a także popularne kabarety, np. Łowcy.B, Neo-Nówka, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów.

Preferowani będą jednak też wykonawcy związani z gminą Pszczyna i powiatem pszczyńskim, zarówno profesjonalni jak i amatorskiego ruchu artystycznego, w tym np.: prowadzący - Karol Wolski i Katarzyna Chlebny; wykonawcy - zespól Antka Smykiewicza, zespół Plessound, zespół Spolish Radio, Dream Atlas.

new / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze