Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 stycznia 2017
  • 20 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5050

W ratuszu odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

19 stycznia w Urzędzie Miejskim w Pszczynie odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców dotyczące Działania 3.2. Innowacje w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców - 19.01.2017 · fot.


Główny organizatorem spotkania był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Śląsk, Urząd Miejski w Pszczynie oraz Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o.

Podczas warsztatów omawiano zasady ubiegania się o wsparcie w ramach konkursu, kwalifikowalność kosztów, kryteria oceny projektów, źródeł poszukiwania wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego.

W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu przedsiębiorców z Pszczyny i okolic. Osoby uczestniczące otrzymały materiały informacyjne oraz pozyskały niezbędną wiedzę potrzebną do aplikowania o środki w ramach ww. działania.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA