Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 stycznia 2017
  • 4 lutego 2017
  • wyświetleń: 2336

Charytatwny koncert akustyczny w Cafe u Telemanna - na rzecz OMBR

Za nami:

Dyrekcja, pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie zapraszają w sobotę, 4 lutego na koncert "W klimacie akustycznym...".

Artyści przyjadą do Pszczyny aż z Warszawy, ale to nie pierwsza muzyczna wycieczka w nasze strony. Będzie to już trzecie wydarzenie z ich udziałem na rzecz Ośrodka.

- Do tej pory zasłuchiwaliśmy się w piosenki Jaromira Nohavicy, podane w tak magiczny sposób, że na długo zostawały w naszych sercach. Teraz Nohavica i owszem wybrzmi podczas koncertu, ale będą jeszcze niespodzianki, których wcześniej nie mieliśmy okazji usłyszeć - informują organizatorzy.

Koncert w wykonaniu Magdaleny i Artura Głowackich oraz Włodzimierza Tyla odbędzie się 4 lutego o godzinie 18.00. Tym razem organizatorzy zapraszają do kawiarni Cafe u Telemanna - kawiarnia w zabytkowej Bramie Wybrańców.

Wejście na koncert jest darmowe, natomiast obowiązywać będą bezpłatne zaproszenia do odebrania w Cafe u Telemana lub w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie przy ul. Św. Jadwigi 4. W trakcie koncertu w ramach zbiórki publicznej 2017/15/0R będzie można wspomóc Ośrodek wrzucając dobrowolną kwotę do puszki kwestarskiej.

Akustyczny Koncert Charytatywny na rzecz OMBR


43-200 Pszczyna
ul. Brama Wybrańców 1-2

tel. 032 4491520

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA