Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 stycznia 2017
  • wyświetleń: 847

Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych działając w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie opracowuje plan szkoleń pracowników i wolontariuszy działających w organizacjach pozarządowych.

Spotkaniu integracyjne organizowane dla wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pszczyńskiego odbędzie się 16 lutego w godzinach 16.00-18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Program wydarzenia:

  • 16.00-17.30 - analiza potrzeb organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu pszczyńskiego - praca w formie world cafe;
  • 17.30 - podsumowanie dyskusji, przedstawienie oferty działań Centrum Organizacji Pozarządowych w Pszczynie:

- oferta dotycząca dotacji 3000 złotych program "Działaj lokalnie";
- oferta dla ekonomizujących się organizacji (m.in. rozpoczynających działalność odpłatną pożytku publicznego) do 3000 złotych;
- oferta dotycząca budowania partnerstw lokalnych;
- oferta dotycząca rozpoczęcia działalności gospodarczej (nawet do 140 tysięcy złotych z Regionalnego Ośrodka Ekonomii Społecznej).


- Podczas tego spotkania chcemy wypracować mapę potrzeb organizacji pozarządowych. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 6 lutego pod adresem: jtulaja@gmail.com. Więcej informacji można uzyskać u animatora działającego na terenie powiatu pszczyńskiego - Justyny Tulaja, pod numerem 602-397-937 - zachęcają przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA