Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 stycznia 2017
  • 30 stycznia 2017
  • wyświetleń: 10918

[WIDEO] Wywiad z zespołem Synesthesia, finalistą Żubrowiska

Zespół Synesthesia z Pszczyny będzie dobrze wspominał miniony rok. Wyróżnienie na Żubrowisku oraz pierwsza nagroda na festiwalu GIMP to dwa osiągnięcia, które dodały skrzydeł młodym artystom. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Synesthesią.Zespół Synesthesia powstał w 2015 roku. Grupę tworzy pięcioro młodych muzyków: Kuba Kałuża, Mateusz Pydyn, Kacper Wieja, Filip Szczotka i Anita Londzin. - Gramy groove rock, ogólnie staramy się, żeby wszystko bujało - mówi Kacper Wieja, perkusista. - Każdy z nas wprowadza coś innego do zespołu, to czego sam słucha, dlatego gramy różne rzeczy i stworzyliśmy coś nowego - dodaje Anita Londzin, wokalistka.

Już niebawem Synesthesia wyda swoją pierwszą płytę. Krążek o nazwie "So far So good" ma pojawić się jeszcze w pierwszym kwartale 2017 roku. Poniżej do odsłuchania jeden z kawałków zespołu Synesthesia - Burning Master.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA