pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 lutego 2017
  • wyświetleń: 6236

Punkt DPD Strefa Paczki przeniesiony do Carrefour'a

Artykuł sponsorowany:

Od 16.02.2017 (czwartek) punkt DPD Strefa Paczki zmienia dla Państwa swoją lokalizację. Nasz nowy lokal mieści się w markecie Carrefour w Pszczynie na ulicy Bielskiej 24. Doskonała lokalizacja, obszerny parking a także wózki do paczek dostępne dla naszych klientów - to wszystko by usprawnić nadawanie przesyłek. Godziny otwarcia nie ulegają zmianie, paczki można nadawać pomiędzy 9-17. Zmieniamy się dla Ciebie.

Strefa Paczki weszła w skład międzynarodowej sieci DPD PICK UP NADANIA ODBIORY.Zobacz, co zyskujesz wybierając właśnie nasJesteśmy częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 27 000 Punktów. W Polsce mamy ponad tysiąc lokalizacji, w których nasi Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie.

Z nami nadanie paczki jest łatwe dzięki naszej ofercie, która obejmuje:
  • atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych,

  • ubezpieczenie przesyłki do 1000 zł w standardzie,

  • możliwość nadania paczki pobraniowej,

  • zwroty paczek,

  • zastrzeżenie godziny doręczenia przesyłki do adresata,

  • doręczenie w sobotę w korzystnej cenie,

  • szeroki wachlarz usług dodatkowych.


Przesyłka może być dostarczona pod adres wskazany przez Nadawcę lub może oczekiwać na Odbiorcę w jednym z naszych Punktów. Każdą przesyłkę, która została wysłana do Ciebie możesz odebrać w Punkcie najbardziej dla Ciebie dogodnym - masz na to 7 dni. Poinformujemy Cię za pomocą sms lub e-mail, że Twoja paczka już na Ciebie czeka. Bez oczekiwania w kolejce, bez zbędnych problemów, umów i formalności, możesz nadać paczkę już od 13,99 zł brutto. W każdy zakątek Polski w tej samej cenie!

Dpd_01
fot.


Już następnego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku) gwarantujemy podjęcie pierwszej próby doręczenia przesyłek adresowanych do firm oraz osób prywatnych. Oferujemy również w atrakcyjnej cenie przesyłki zagraniczne do krajów Unii Europejskiej.

Jeżeli nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką, zawsze możesz zaadresować ją na nasz oddział i odebrać osobiście w dogodnej chwili bez dodatkowych opłat (usługa ta dotyczy tylko przesyłek DPD).

Zapraszamy do naszego oddziału przy ulicy Bielskiej 24 (market Carrefour) już od 16.02.2017 r. Nasze telefony nie ulegają zmianie: tel. 32 444 65 26, tel. kom. 531 684 863.