Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 lutego 2017
  • wyświetleń: 15069

[ZDJĘCIA] Wypadek na skrzyżowaniu w Miedźnej. Dwie osoby ranne

Pszczyńska drogówka interweniowała dzisiaj rano w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Zielonkówka i Pszczyńska w Miedźnej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek w Miedźnej - 16.02.2017 · fot.


Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny policji odebrał o godzinie 6.35. Wynikało z niego, że na jednym ze skrzyżowań na ul. Pszczyńskiej w Miedźnej zderzyły się trzy samochody. Wstępne ustalenia wskazywały na to, że 65-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego jechał swoją Kią Rio ul. Pszczyńską w stronę Pszczyny. W trakcie, kiedy skręcał w lewo w ul. Zielonkówka, zderzył się z jadącym na wprost innym samochodem. Alfą Romeo kierowała 32-letnia mieszkanka Brzeszcz. Jechała w kierunku swojej miejscowości.

wypadek w miedźnej


Wskutek zderzenia tych pojazdów uczestnikiem wypadku stał się również kierowca Toyoty Auris, w samochód którego uderzyła Kia. 32-latek z Woli jechał w kierunku Pszczyny. Do szpitala trafili ze złamaną ręką kierowca z Gorzowa Wielkopolskiego i z urazem ręki kierująca Alfą Romeo.

ab / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA