Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lutego 2017
  • 21 lutego 2017
  • wyświetleń: 6626

[ZDJĘCIA] W Pawłowicach wybrano Firmę z Tradycjami

W sobotę, 18 lutego, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Pawłowicach wręczono nagrody dla przedsiębiorców z gminy Pawłowice.

Firma z Tradycjami 2017 - 18.02.2017 · fot.


Od 10 lat Kapituła Nagrody Firma z Tradycjami, której przewodniczy Aleksander Szymura, decyduje o nagrodzeniu złotym Medalem Wojana firmy o charakterze produkcyjnym, usługowym lub handlowym, która działa na terenie gminy od co najmniej 20 lat. Nagroda przyznawana jest na podstawie złożonego wniosku, a w ocenie brana jest pod uwagę m. in.: rola firmy w życiu gospodarczym i społecznym gminy, pozyskiwanie nowych partnerów, rynków zbytu, zwiększanie zatrudnienia i ilości placówek oraz promocja gminy.

Laureatem X edycji nagrody została firma AR-MET Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy Zbigniewa Gorausa z Pawłowic. Laureat nagrodę otrzymał z rąk ubiegłorocznego zwycięzcy - Krzysztofa Niezgody, który razem z bratem Stanisławem prowadzi w Pawłowicach zakład stolarski Stolaris s.c.Wójt Franciszek Dziendziel już po raz trzeci nagrodził firmy, które dbając o rozwój firmy nie zapominają o estetyce zagospodarowania przestrzeni. W 2017 roku wyróżnienia otrzymał Mariusz Walter, który wraz z żoną prowadzi zakład Auto Serwice w Pawłowicach oraz Tomasz Herok - dyrektor Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji z Krzyżowic. Pamiątkowe dyplomy wójt wręczył razem z Eugeniuszem Piechoczkiem - prezesem pawłowickiej delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej (RIG) z Katowic.

Wśród przybyłych na spotkanie gości znalazła się Bernadeta Sojka - Jany - dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie, która zachęcała przedsiębiorców do zapoznania się z formami wsparcia oferowanymi przez PUP, Andrzej Zabiegliński - prezes Podstrefy Jastrzębsko - Żorskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przedstawiający korzyści, jakie płyną z ulokowania firmy na terenie strefy oraz nowe tereny inwestycyjne przy obwodnicy Pawłowic. Tomasz Zjawiony - wiceprezes RIG zachęcał do zrzeszania się i wspólnego działania na rzecz wybranych celów.

Na zakończenie wystąpiły dwie utalentowane mieszkanki gminy: śpiewająca Monika Stuchlik z Jarząbkowic i grająca na fortepianie Joanna Foltyn z Pielgrzymowic.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA