Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 marca 2017
  • 2 marca 2017
  • wyświetleń: 22100

[ZDJĘCIA] Biesiada przedsiębiorczych kobiet z naszego powiatu

150 wyjątkowych pań spotkało się w Domu Socjalnym we Frydku na Powiatowej Biesiadzie Przedsiębiorczych Kobiet.

Biesiada Przedsiębiorczych Kobiet - 02.2017 · fot.


W zeszłym roku impreza odbyła się pod hasłem Hanyski i Góralki, gdzie wiele uczestniczek przybyło w regionalnych strojach. W tym roku motywem przewodnim były wyjątkowe nakrycia głowy - kapelusze, meloniki, wianki i wiele innych.

- Inicjatorką tych spotkań kobiet z terenu powiatu pszczyńskiego jest Agata Tucka-Marek, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego. Ponieważ razem jesteśmy w prezydium Rady Powiatu, toteż urodził się taki pomysł, żeby coś dla pań zrobić. Już wiemy, że to był dobry pomysł i mam nadzieję, że ta III Biesiada tylko to potwierdzi - mówiła Barbara Bandoła, przewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego.

biesiada przedsiębiorczych kobiet
Biesiada przedsiębiorczych kobiet z naszego powiatu pszczyńskiego · fot.


Udanej zabawy uczestniczkom życzyli m.in. starosta Paweł Sadza oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego, Agata Tucka-Marek.

Biesiada przedsiębiorczych kobiet - 02.2017 · fot.


Dla przybyłych przygotowano wiele atrakcji m.in. pokaz makijażu i fryzjerstwa, pokaz mody oraz występ taneczny w wykonaniu uczennic z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. Były stoiska z kosmetykami czy okularami oraz atrakcyjne nagrody do wygrania. Panie mogły także wspólnie zaśpiewać wiele biesiadnych przebojów.Organizatorami wydarzenia byli: powiat pszczyński, Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z.o.o. w Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA