pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 marca 2017
  • wyświetleń: 2021

Dzień Kobiet w Lady Style: rabaty oraz porady stylistki i wizażystki

Artykuł sponsorowany:

Butik Lady Style w Pszczynie (przy ul. Bolesława Chrobrego 5) zaprasza wszystkie Panie 8 i 11 marca. Z okazji Dnia Kobiet w sklepie przygotowano atrakcyjną promocję oraz porady stylistki Danuty Syc i wizażystki Ewy Łabno. Jak w każde wyjątkowe święto nie zabraknie kawy i słodkiego poczęstunku.

Lady Style - Kolekcja marki Tova · fot.


8 marca to wyjątkowe święto wszystkich Kobiet. To również idealna okazja, by poczuć się niepowtarzalnie na co dzień. To pora dla każdej z nas, by zatrzymać się i zacząć realizować swoje potrzeby. Przecież doskonale wiemy, że kobieta wyjątkowa i w pełni usatysfakcjonowana to kobieta realizująca się zarówno zawodowo, jak i na łonie rodziny, wśród najbliższych.

Drogie Panie, butik Lady Style w Pszczynie zaprasza w tym wyjątkowym dniu do odwiedzin oraz oczywiście na zakupy. Jak zawsze będzie miło i kobieco! Dołączamy się do najlepszych życzeń w Wasze święto, a dodatkowo - w tym szczególnym dniu - oferujemy Wam 20% na cały asortyment, w tym na najnowszą wiosenną kolekcję 2017!

Oferta ważna tylko w Dzień Kobiet, a butik otwarty aż do 19.00. Zapraszamy!

Zabierzcie swoje przyjaciółki, siostry, mamy, babcie. Dla wszystkich wspaniałych Klientek, które nas odwiedzą kawa i pyszne ciasto. Dodatkowo w planie spotkanie ze stylistką, kobiece rozmowy, fachowe porady - jednym słowem wszystko to co kochacie!

To nie koniec planowanych atrakcji. Część druga naszego spotkania odbędzie się już w sobotę, 11 marca. Wtedy to zapraszamy na METAMORFOZY*. W trakcie spotkania pokażemy jak kreatywnie zmieniać swój wizerunek, równocześnie kreując swój własny niepowtarzalny styl.

Do wszystkich stylizacji nasza zaprzyjaźniona wizażystka Ewa Łabno będzie wykonywać fantastyczny dzienny makijaż z pomocą produktów firmy Mary Kay. Wszystkie zainteresowane Klientki otrzymają również porady dotyczące codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

Stylizacja: Danuta Syc
Makijaż i doradztwo: Ewa Łabno

Aby skorzystać z oferty METAMORFOZA należy:
  • posiadać kartę stałego klienta,
  • zarezerwować godzinę telefonicznie pod nr tel. 508-086-065.


Metamorfozy będą odbywać się w godz. 9.00 do 14.00. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

---

F.H.U. Lady Style
43-200 Pszczyna
ul. Chrobrego 5
kom. 508-086-065