Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 marca 2017
  • wyświetleń: 5503

Rusza przebudowa Lompy i Topolowej - będą utrudnienia

Ruszają pierwsze prace związane z przebudową ulicy Topolowej w Górze i Lompy w Gilowicach. W związku z robotami od wtorku (7 marca) na tej trasie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Ulica Topolowa i Lompy w gminie Miedźna - 01.2017 · fot.


Ruch wahadłowy zostanie wprowadzony na odcinku zawężonym do jednego pasa ruchu. Prace będą prowadzone w godzinach od 7.00 do 16.00. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i rozważną jazdę.

Przebudowa ulic Lompy i Topolowej w gminie Miedźna to jedna z największych tegorocznych inwestycji na powiatowych drogach. Zadanie wspólnie sfinansują powiat pszczyński oraz gmina Miedźna.

Przypomnijmy, że przebudowa obejmie odcinek o łącznej długości niemal 3,5 kilometra. Roboty polegać będą na przebudowie jezdni, budowie ciągu pieszo-rowerowego, budowie chodników dla pieszych , przebudowie istniejących zjazdów, przebudowie przystanków autobusowych, budowie kanalizacji deszczowej, przebudowie istniejących przepustów pod drogą, montażu urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z wykonaniem oznakowania poziomego i pionowego, odmuleniu rowów przydrożnych oraz wykonaniu pozostałych robót towarzyszących.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA