Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 marca 2017
  • 6 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 13219

[ZDJĘCIA] V Powiatowe Targi Pracy i Aktywności Społecznej w hali POSIR

Podczas V Powiatowych Targów Pracy i Aktywności Społecznej, które odbyły się 6 kwietnia w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie każdy mógł znaleźć ofertę dla siebie. Łącznie wystawcy zaoferowali ponad tysiąc miejsc pracy.

V Targi Pracy - 06.04.2017 · fot.


Powiatowe Targi Pracy to wydarzenie, które co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym razem na największą liczbę ofert mogli liczyć pracownicy produkcyjni, informatycy, kierowcy, opiekunki osób starszych czy doradcy klienta. Z kolei młodzież mogła zapoznać się z ofertami edukacyjnymi sześciu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pszczyńskiego.

Podczas Targów Pracy zaprezentowało się aż 63 wystawców, a wśród m.in. agencje zatrudnienia, szkoły ponadgimnazjalne, zakłady pracy oraz instytucje związane bezpośrednio z zatrudnieniem.

V Targi Pracy
fot.


- Targi pracy skierowane są przede wszystkim do mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Pomagają w znalezieniu zatrudnienia, ale dają także możliwość zdobycia lepszej pracy. Formuła targów pozwala także pokazać, w jakich obszarach przedsiębiorcy poszukują pracowników i w jakich obszarach są niedobory. To też sygnał dla urzędu pracy, w jakim kierunku kształcić klientów, żeby jak najszybciej znaleźli zatrudnienie - podkreśla Bernadeta Sojka-Jany, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie.

W ramach wydarzenia odbyły się także m.in. wykłady z przedsiębiorczości oraz zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Organizatorem V Powiatowych Targów Pracy byli: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Zarząd Dróg oraz I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA