Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 marca 2017
  • wyświetleń: 1826

[ZDJĘCIA] Pszczyński Sznupek odwiedził kolejnych przedszkolaków

Kolejny raz profilaktyk z pszczyńskiej komendy spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami powiatu. Tym razem wraz ze Sznupkiem gościł w przedszkolu "Maja" w Goczałkowicach Zdroju. Podczas pogadanki, policjant omówił z maluchami podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa na drodze i przekazał im, ufundowane przez starostwo, odblaski.

Pszczyński Sznupek odwiedził kolejnych przedszkolaków - 03.2017 · fot.


W towarzystwie policjanta, do przedszkola zawitał również policyjny pluszak- Sznupek. Tak niecodzienne spotkanie stało się okazją do rozmowy z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa w codziennym życiu, a także w trakcie drogi do przedszkola. Profilaktyk, w formie ćwiczeń i zabawy, uczył maluchy, jak unikać zagrożeń na drodze i jak bezpiecznie się po niej poruszać.

Rozmawiał także z przedszkolakami na temat ich właściwych zachowań podczas zabawy na podwórku, przejazdu samochodem, w kontaktach z obcymi i zwierzętami. Najmłodsi z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu, chętnie odpowiadali na pytania policjanta i oglądali jego wyposażenie służbowe.

Najradośniejsze dla nich chwile były jednak te, kiedy mogły przytulić się do niebieskiej maskotki śląskiej policji i stanąć do wspólnego zdjęcia wraz ze Sznupkiem i policjantem.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA