pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 marca 2017
  • wyświetleń: 3593

Od 15 marca busy przejadą przez sołectwa Kryry i Mizerów

Zgodnie z zapowiedzią Urzędu Gminy Suszec od połowy w połowie marca ruszy komunikacja lokalna na terenie sołectw Mizerów, Kryry i Rudziczka.

przystanek autobusowy, kryry
Przystanek autobusowy Kryry Kolonia · fot.


2 marca Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu Zdroju zawarł umowę z Firmą Przewozową "MIKRUS" s.c. z Żor na świadczenie usług przewozowych w lokalnej komunikacji w Gminie Suszec na liniach komunikacyjnych:
  • L1 - Mizerów-Mizerów-Mizerów
  • L2 - Mizerów-Suszec-Mizerów
  • L3 - Mizerów-Rudziczka-Mizerów


Komunikacja ruszy 15 marca 2017 roku. Busy marki Mercedes 616D z czerwonymi pasami w dolnej części nadwozia będą kursowały w dni robocze według poniższego rozkładu jazdy - ROZKŁAD JAZDY.

Plany orientacyjne lokalnej komunikacji w gminie Suszec · fot.


Pojazdy będą oznakowane w sposób widoczny dla pasażera z zewnątrz. Będą posiadać tablice kierunkowe i oznaczenie linii komunikacyjnej. Bilety będą do nabycia u kierowcy w cenie 1 zł (jednodniowy) i 15 zł (miesięczny).

Dodatkowe Informacje można uzyskać u dyspozytora (Pan Waldemar Matysek z Firmy "MIKRUS") tel. 601-586-120 lub w Urzędzie Gminy Suszec tel. 32 449-30-74.

ab / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.