pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 marca 2017
  • 29 marca 2017
  • wyświetleń: 998

Darmowe rozliczenie podatku w Centrum Społecznego Rozwoju

Za nami:

Centrum Społecznego Rozwoju zaprasza do darmowego rozliczenia podatku od osób fizycznych(PIT).

W środę, 29 marca w godzinach 8.00-13.00 można zostawić zeznanie podatkowe i spotkać się bezpośrednio z osobą rozliczającą PIT-y w siedzibie Centrum, przy ul. Bogedaina 24. Osoby, które chcą wysłać dokument drogą elektroniczną powinny przynieść PIT z poprzedniego roku.

Wiesz jak sprawić, aby 1% podatku działał w Twojej okolicy? Przekaż 1% podatku na program Działaj Lokalnie!

Inicjatywy wsparte w powiecie pszczyńskim z programu Działaj Lokalnie edycja 2016:
  • "Żaczki na start, czyli futbol łączy Mizerów", realizowany przez Ludowy Klub Sportowy Mizerów, którego celem jest powołanie najmłodszej drużyny piłkarskiej w ramach LKS Mizerów, czyli tytułowych mizerowskich Żaczków. W ramach projektu zostanie zakupiony sprzęt treningowy oraz realizowane będą regularne zajęcia treningowe pod okiem wykwalifikowanego trenera piłkarskiego. Żaczki wezmą też udział w turniejach piłkarskich organizowanych zarówno w Mizerowie, jak i sąsiednich gminach, w których organizację aktywnie włączą się ich rodziny;
  • "Jesienne wieczory filmowe" realizowany przez Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, którego celem jest uzupełnienie jesiennego kalendarza imprez kulturalnych w Kobiórze poprzez organizację wieczorów filmowym w Kobiórskim Ośrodku Kultury. W ramach projektu dla mieszkańców zorganizowany zostanie cykl bezpłatnych wieczorów filmowych, podczas których zostanie wyemitowanych 9 filmów przedstawiających kinematografię europejską wraz z krótkim wprowadzeniem do seansu dokonanym przez zaproszonych gości.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.