Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 marca 2017
  • 31 marca 2017
  • wyświetleń: 2242

Zebrano 900 kg żywności dla potrzebujących

W dniach 24 i 25 marca w sklepach Biedronka znajdujących się na terenie Pszczyny i Woli przeprowadzona została zbiórka żywności w ramach ogólnopolskiej akcji "Tak, pomagam", której organizatorem jest Caritas.

Podziękowania

Dziękujemy za każdą pomoc od Was drodzy klienci przyjmijcie podziękowania za Waszą dobroć, dzięki której nasze kosze wypełniły się po brzegi. Wasza ofiarność utwierdza nas w przekonaniu, że warto organizować takie akcje.

Podczas zbiórki żywności w ramach kampanii "Tak Pomagam" . Udało nam się zebrać 900 kg. Zebraną żywność przeznaczymy na doraźną pomoc dla osób potrzebujących. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Kochani wolontariusze z Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie (pod kierownictwem pana Kazika), Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. prof. Józefa Tischnera w Woli z ogromnym zapałem pomagali nam podczas tych dwóch intensywnych dni. Jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni.

Bardzo serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i ogromne wsparcie całemu personelowi sklepu Biedronka ul. Szymanowskiego. i Woli ul. Pszczyńska oraz pracownikom Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Kochani, bez Waszej pomocy, uśmiechu, zaangażowania nasza akcja byłaby uboższa.

Szczęść Boże,


Społeczność Caritas Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA