Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 marca 2017
  • wyświetleń: 7552

Pożar w domu w Goczałkowicach: trzy osoby ranne, w tym dwoje dzieci

W miniony piątek w Goczałkowicach-Zdroju, w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Szkolnej doszło do zapalenia się oleju na kuchence gazowej. Ucierpiały trzy osoby, w tym dwoje dzieci.

Po godzinie 14.00 strażacy z Pszczyny otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w domu w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Szkolnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zapaleniu uległ garnek z olejem, który znajdował się na kuchence gazowej.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Strażacy udzielili rannym pierwszej pomocy i przekazali ich zespołom pogotowia ratunkowego. Osoba dorosła z poparzeniami została przewieziona do szpitala w Pszczynie, a dzieci zabrano na obserwację do szpitala w Bielsku-Białej.

W dalszej fazie akcji budynek oddymiono i przewietrzono oraz sprawdzono detektorem wielogazowym. W akcji, którą zakończono około godziny 15.20, uczestniczyły trzy zastępy z JRG w Pszczynie, zastęp z OSP w Goczałkowicach-Zdroju oraz pogotowie ratunkowe i policja.

new / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA