pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 marca 2017
  • 2 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 30705

Zaginął 7-latek z Pszczyny, całą noc trwały poszukiwania

Przez całą noc z czwartku na piątek w Pszczynie trwały poszukiwania 7-letniego chłopca. W akcje zaangażowanych było ponad sto osób, w tym kilka służb mundurowych i helikopter. Dziecko znaleziono rano, okazało się, że przebywało u kolegi. Jest całe i zdrowie.

W czwartek około godziny 16.00 siedmiolatek wyszedł z domu na plac zabaw na osiedlu Piastów. Chłopiec nie powrócił do godzin wieczornych. W międzyczasie zaniepokojeni rodzice powiadomili służby o zaginięciu dziecka.

W teren wysłanych zostało ponad sto osób różnych służb z różnych oddziałów województwa śląskiego: policjantów, strażaków, a w pogotowiu były kolejne służby mundurowe. W interwencji brały udział psy wyszkolone specjalnie do poszukiwań oraz policyjny helikopter. W akcję włączyli się również mieszkańcy i sąsiedzi.

Poszukiwania trwały całą noc i zakończyły się rano. Okazało się, że dziecko przebywało u kolegi. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.