pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8600

Pijany 63-latek jechał traktorem przez ulice Kobielic

Kompletnym zlekceważeniem przepisów i brakiem wyobraźni wykazał się zatrzymany we wtorek wieczorem do kontroli drogowej traktorzysta z Kobielic. Mężczyzna z przeszło promilem alkoholu w organizmie jechał główną drogą przez wieś, w której mieszka. Naraził tym na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, lecz także swoich sąsiadów i innych uczestników ruchu drogowego.

We wtorek, kwadrans przed 19.00, w trakcie pełnionej służby na ulicy Spacerowej w Kobielicach, mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę Ursusa. Styl jego jazdy wskazywał na to, że mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości. Przypuszczenia okazały się słuszne. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. W najbliższym czasie o losie 63- letniego mieszkańca Kobielic zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości prawo przewiduje nawet do 2 lat więzienia.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.