Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1101

Powiatowa Synergia Rozwoju Zawodowego ponownie wyróżniona

Powiatowa Synergia Rozwoju Zawodowego jako jedna z 23 instytucji na terenie kraju, została wyróżniona przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod względem najciekawiej zrealizowanych działań w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2016.

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, jako koordynator Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego, włączył się w realizację obchodów VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które odbyły się w dniach 17-23 października 2016 roku pod hasłem: "Bądź autorem swojej kariery!".

Łącznie na terenie powiatu pszczyńskiego zorganizowanych zostało około 160 różnego rodzaju inicjatyw, a wszystko to dzięki zaangażowaniu 29 członków Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym instytucjom za owocną współpracę i gratulujemy wspólnego sukcesu!

new / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA