pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 7760

Remont chodnika wzdłuż ulicy Skłodowskiej - utrudnienia

Ponad 170 tysięcy złotych będzie kosztować przebudowa chodnika wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie na osiedlu Kolonia Jasna. Remont rozpoczął się we wtorek, 18 kwietnia. W czasie remontu, na odcinku od ulicy Bielskiej do ulicy Słonecznej, czasami ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Remont chodnika wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie - 18.04.2017 · fot.


Chodnik zostanie przebudowany na najczęściej uczęszczanym odcinku tj. od skrzyżowania z ulicą Słoneczną do skrzyżowania z ulicą Bielską - w sumie 314 mb. Docelowy chodnik będzie miał szerokość od 1,5 do 2 metrów. W ramach przebudowy chodnika trzy słupy oświetleniowe zostaną przeniesione na drugą stronę. Chodzi o lampy, które znajdują się obecnie na odcinku chodnika od ulicy Brylantowej do ulicy Bielskiej. Dodatkowo robotnicy wybudują zieleniec na odcinku od skrzyżowania z ul. Brylantową.

Przebudowę wykona Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ROL-BUD" Sp. J. Pastor Kazimierz z Kobielic. Inwestycja kosztować będzie 171.404,19 zł.

Chodnik wzdłuż ulicy Skłodowskiej-Curie - 10.04.2017 · fot.


Uwaga kierowcy! Od 18 kwietnia do końca maja ruch na odcinku ul. Skłodowskiej-Curie od ul. Bielskiej do ul. Słonecznej będzie się odbywać wahadłowo. Przypominamy, że w tym samym czasie na ul. Zdrojowej rozpoczną się prace związane z remontem nawierzchni i budową ścieżki rowerowej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Ulica Marii Skłodowskiej-Curie w Pszczynie - przygotowania do przebudowy chodnika - 11.04.2017 · fot.


Odcinek chodnika, który będzie przebudowywany

new, BM / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze