pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2017
  • 6 maja 2017
  • wyświetleń: 14912

[ZDJĘCIA] Trwa remont chodnika wzdłuż ulicy Skłodowskiej-Curie

Trwa, rozpoczęta w kwietniu, przebudowa chodnika wzdłuż ul. Skłodowskiej-Curie w Pszczynie na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską do skrzyżowania z ul. Słoneczną. Remont będzie kosztował ponad 170 tysięcy złotych.

chodnik, zakaz, skłodowska
Remont chodnika przy ulicy Skłodowskiej-Curie - 05.05.2017 · fot.


Chodnik jest przebudowany na najczęściej uczęszczanym odcinku tj. od skrzyżowania z ulicą Słoneczną do skrzyżowania z ulicą Bielską - w sumie 314 mb. Docelowy chodnik będzie miał szerokość od 1,5 do 2 metrów. W ramach przebudowy chodnika trzy słupy oświetleniowe zostaną przeniesione na drugą stronę. Chodzi o lampy, które znajdują się obecnie na odcinku chodnika od ulicy Brylantowej do ulicy Bielskiej. Dodatkowo robotnicy wybudują zieleniec na odcinku od skrzyżowania z ul. Brylantową.

Remont chodnika wzdłuż ulicy Skłodowskiej - 3.05.2017 · fot.


Przebudowę wykona Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ROL-BUD" Sp. J. Pastor Kazimierz z Kobielic. Inwestycja kosztować będzie 171.404,19 zł.

Chodnik wzdłuż ulicy Skłodowskiej-Curie - 10.04.2017 · fot.


Uwaga kierowcy! Od 18 kwietnia do końca maja ruch na odcinku ul. Skłodowskiej-Curie od ul. Bielskiej do ul. Słonecznej odbywa się wahadłowo. Przypominamy, że w tym samym czasie na ul. Zdrojowej rozpoczęły się prace związane z remontem nawierzchni i budową ścieżki rowerowej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Odcinek chodnika, który będzie przebudowywany

new, BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.