Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 12323

Trzech napastników wyciągnęło mężczyznę siłą z auta i pobiło

Mężczyzna został wyciągnięty siłą z samochodu i pobity, kiedy użył klaksonu, widząc jak trzech młodych mężczyzn niszczy sztachety jego ogrodzenia. Obrońcami - jak się wyrazili- "spokoju na wsi" okazali się dwaj mieszkańcy Kobióra i ich nieletni znajomy z Tychów. Zatrzymani są dobrze znani pszczyńskim policjantom. Ich dalszy los leży teraz w rękach sądu.

Do zdarzenia doszło w środę przed jedną z posesji w Kobiórze. Jak ustalono, grupa pijanych młodych mężczyzn postanowiła zakończyć dzień przed ekranem telewizora. W tym celu z zapasami alkoholu udali się do domu jednego z nich.

Po drodze postanowili jednak dać jeszcze upust swoim emocjom, kopiąc i szarpiąc za sztachety płotu sąsiada. W tym właśnie czasie podjechał pod posesję jej właściciel. Widząc co się dzieje użył klaksonu.

Niestety, to wzbudziło u nich większą agresję. Wyciągnęli pokrzywdzonego z samochodu i zaczęli okładać go pięściami. Kiedy skończyli, spokojnie poszli na zaplanowany wcześniej wieczorny seans filmowy.

Oglądanie przerwali im kryminalni. Zatrzymani tłumaczyli się nadmierną ilością wypitego w tym dniu alkoholu. Już wkrótce, swoje zachowanie przyjdzie im także wyjaśnić w sądzie. Kodeks karny za pobicie przewiduje karę 3 lat więzienia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA