pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2017
  • 17 maja 2017
  • wyświetleń: 5590

"Znicz Dzieciom" - I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach

Biegasz? Chodzisz z kijkami? A dodatkowo lubisz pomagać? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i wziąć udział w charytatywnym biegu w Jankowicach.

W sobotę, 10 czerwca odbędzie się I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach. O godzinie 10.00 na starcie staną dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej, które zmierzą się z dystansem 2,7 km. 10 minut później na linii startu ustawią się pozostali uczestnicy, w wieku 14+. Ich zadaniem będzie przebiegnięcie około 5 km z pomiarem czasu.

Start zlokalizowany będzie na boisku przy szkole, zaś meta znajdować się będzie przy boisku LKS Znicz. Bieg dzieci odbędzie się trasą: ul. Kasztanowa/Akacjowa/Złote Łany/rurociąg. Natomiast bieg główny będzie przebiegał: ul. Kasztanową/Złote Łany/Przyśniczą/Złote Łany/rurociągiem (w kierunku oczyszczalni)/Złoty Kłos/Złote Łany/rurociągiem. Każdy z zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek.

Zapisy przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.bgtimesport.pl. Formularz zgłoszeniowy można także pobrać ze strony internetowej szkoły: www.zsp-jankowice.eu , następnie wypełnić i odesłać na adres e-mail: zspjankowice.bieg@wp.pl. Można go również pobrać w szkole u nauczycieli wychowania fizycznego. Opłatę za uczestnictwo w Biegu Głównym w wysokości minimum 30 zł należy uiścić na numer konta: Zespół Szkolno-Przedszkolny Jankowice, ul. Baziowa 17: 63 8448 0004 0037 9959 3000 0002 do 2 czerwca.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących "Zameczek" w Rudołtowicach. Ośrodek ten został utworzony w 1992 roku przez Polski Związek Niewidomych. Udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. Swoją działalnością obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 25 lat. Podopieczni przebywają w ośrodku w systemie całodobowym i dziennym.

Dzień 10 czerwca to również coroczny festyn LKS Znicz Jankowice, a zatem bieg to nie koniec atrakcji, które czekają na uczestników. W ramach festynu planowane są gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, mecze piłkarskie, pokaz strażacki, zabawa taneczna oraz świętowanie jubileuszu 40-lecia istnienia Klubu.

I Rodzinny Bieg Charytatywny w Jankowicach

BM / pless.pl

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze