pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2017
  • 15 czerwca 2017
  • wyświetleń: 23958

[NOWE ZDJĘCIA] Kamil Bednarek wystąpił podczas XVII Dni Suszca!

Kamil Bednarek był główną gwiazdą XVII Dni Suszca! Koncert odbył się na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodkiem Kultury.

17. Dzień Suszca - koncert Kamila Bednarka - 11.06.2017 r. · fot.


Dzień Suszca to koncerty gwiazd. W tym roku organizatorzy postawili na lokalne grupy. To była prawdziwa mieszanka muzyczna! Na suszeckiej scenie zagrały takie zespoły jak: oFF KulturA - jeden z członków zespołu mieszka w gminie Suszec, Dream Atlas - zwycięzcy Żubrowiska 2016, Carrantouhill - żorski zespół grający muzykę celtycką. Główną gwiazdą tegorocznych Dni Suszca był jednak Kamil Bednarek z zespołem!

17 Dzień Suszca - koncert zespołu Carrantouhill - 11.06.2017 r. · fot.


Święto gminy to także święto najmłodszych mieszkańców, którzy do swojego występu przygotowują się cały rok! Swoje popisy artystyczne zaprezentowały grupy: baletowe, gitarowe, akrobatyczne, Freesmile, On The Beat, Mini On The Beat, Mini Mini On The Beat, Point Squad, Chill Out, K-BUM, K-10, uczestnicy zajęć: "Rytmiki", "Klubu Jasia i Małgosi", "Tańczące Brzdące" oraz języka angielskiego dla dzieci.

17 Dzień Suszca - koncert zespołu oFF KulturA - 11.06.2017 r. · fot.


Nie zabrakło również takich atrakcji jak: dmuchańce, wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami oraz animacje prowadzone przez Klub Działań Pozytywnych. W trakcie imprezy nagrody otrzymali laureaci i laureatki konkursów "Fantastyczny świat moich snów" i na "Krótki Film o GOKu", zorganizowanego z okazji 25-lecia instytucji.

17 Dzień Suszca - koncert zespołu Dream Atlas - 11.06.2017 r. · fot.


W ramach Dni Suszca przeprowadzona została też akcja DKMS "Dzień Dawcy Szpiku", podczas której można dowiedzieć się o kwestiach związanych z przeszczepami, a także zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

Imprezę objęli patronatem honorowym wójt gminy Suszec Marian Pawlas oraz starosta pszczyński Paweł Sadza, a opiekę medialną nad wydarzeniem sprawował portal pless.pl.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.