pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • wyświetleń: 3544

Medal z okazji 25-lecia WOŚP dla Sztabu Miejskiego ZS 2 Pszczyna

W czwartek, 27 kwietnia w czasie sesji pszczyńskich radnych, burmistrz Dariusz Skrobol przekazał na ręce wolontariuszy i szefa Sztabu Miejskiego ZS2 Pszczyna medal z okazji 25-lecia WOŚP dla wyróżniających się sztabów.

Medal WOŚP dla Sztabu Miejskiego ZS 2 Pszczyna - 25.04.2017


Medal jest podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy za ich ciężką pracę w czasie finałów. Zachęcamy ich tym samym do udziału w kolejnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fundacja WOŚP dziękuję za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów. Nasze styczniowe granie wspiera Polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów. Dziękujemy za wsparcie , dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy Drodzy Przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Sesja Rady Miejskiej w Pszczynie - 27.04.2017 · fot.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.