Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 maja 2017
  • wyświetleń: 9116

Mirosław Niebrzydowski nowym nadleśniczym w Kobiórze

Marian Pigan, szef Nadleśnictwa Kobiór, końcem kwietnia został odwołany ze stanowiska. Jego obowiązki przejął Mirosław Niebrzydowski.

Marian Pigan
Marian Pigan (pierwszy z prawej) został odwołany z funkcji nadleśniczego w Kobiórze · fot.


Marian Pigan karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku od stażu w Nadleśnictwie Leżajsk. W latach 1998-2002 pracował w Nadleśnictwie Pszczyna, a od 2003 roku w Nadleśnictwie Kobiór. W kwietniu 2008 roku powołany został na stanowisko dyrektora generalnego Lasów Państwowych i funkcję tę piastował do lutego 2012 roku. Od 1998 roku jest członkiem NSZZ "Solidarność", od maja 2006 do grudnia 2007 pełnił funkcję przewodniczącego Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa. Stanowisko nadleśniczego w Kobiórze piastował od 2012 roku.

Nadleśnictwo Kobiór w Piasku
Nadleśnictwo Kobiór, siedziba w Piasku · fot.


Na jego miejsce powołany został Mirosław Niebrzydowski, były naczelnik Wydziału Ochrony Ekosystemów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach. Sprawował także funkcję zastępcy nadleśniczego w Nadleśnictwie Katowice. Od 2015 roku jest członkiem Regionalnej Rady Ochrony Przyrody - kadencja 2015-2020.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA