pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 maja 2017
  • wyświetleń: 39888

[WIDEO] Na krajowej jedynce młoda kobieta spadła z motocykla

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 14:10, na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Z motocykla jadącego w kierunku Bielska-Białej spadła pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala. Zaprzyjaźniony portal Bielskie Drogi dotarł do nagrania z wideo-rejestratora świadka zdarzenia.Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia pasażerka motocykla, podczas zmiany pasa ruchu, spadła z motocykla na jezdnię. Wszystko wskazuje na to, że podczas manewru nie trzymała się żadnego elementu motocykla, ani kierowcy.

Wypadek motocyklowy na DK-1
Kobieta spadła z motocykla na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 06.05.2017 · fot.


Ranną kobietę pogotowie ratunkowe zabrało do bielskiego szpitala. 25-latka nie odniosła poważnych obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Po badaniach została wypuszczona ze szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów z drogówki jako kolizja bez znamion wykroczenia. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.