Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 maja 2017
  • wyświetleń: 13862

Bank Spółdzielczy obchodzi 110. urodziny - zdjęcia z uroczystej gali

Bank Spółdzielczy w Pszczynie obchodzi 110. urodziny. Uroczystą galę, która odbyła się w sobotę 6 maja z okazji jubileuszu, otworzyli Roman Chrószcz, przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Jacek Drzyzga, prezes banku.

Bank Spółdzielczy obchodzi 110. urodziny - 05.2017 · fot.


Na ręce zarządu oraz rady nadzorczej przedstawiciele sektora bankowego, a także samorządowcy ziemi pszczyńskiej składali gratulacje i podziękowania za wieloletnią współpracę. Spotkanie było okazją do nagrodzenia osób zasłużonych i zaangażowanych w rozwój Banku Spółdzielczego.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Michał Krakowiak Wiceprezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych im. Franciszka Stefczyka, Ireneusz Kurczyna Dyrektor Delegatury w Krakowie i Wrocławiu Związku Rewizyjnego Banków Spółdzielczych im. Franciszka Stefczyka, a także Artur Adamczyk BPS Wiceprezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości SA w Warszawie.

Samorządowców ziemi pszczyńskiej reprezentowali burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, wójt gminy Kobiór Eugeniusz Lubański oraz Marek Dutkowski, skarbnik powiatu pszczyńskiego.

- Niewiele firm działających w naszej gminie może pochwalić się tak pięknym dorobkiem. Te, które istnieją do dzisiaj, szczycą się wielopokoleniową tradycją. Bank Spółdzielczy w Pszczynie z pewnością symbolizuje konsekwencję oraz nowoczesne zarządzanie. Świadczyć o tym mogą działania, które pozwoliły w perspektywie lat umacniać pozycję wśród firm działających w sektorze usług bankowych - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA