pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 maja 2017
  • wyświetleń: 3058

Nocny pociąg dowiezie turystów do stolicy województwa śląskiego

Za nami:

Już w najbliższy weekend z 20 na 21 maja odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Z tej okazji Koleje Śląskie przygotowały specjalne nocne połączenia.

pociąg, koleje śląskie
Nocny pociąg dowiezie turystów do stolicy województwa śląskiego · fot.


Łącznie z okazji Nocy Muzeów śląski przewoźnik uruchomi 12 dodatkowych pociągów. Połączenia zostały tak zaplanowane, aby możliwe było przede wszystkim dogodne dotarcie z różnych części województwa do Katowic.

- W miarę możliwości staraliśmy się również zapewnić możliwość dojazdu do innych miast oraz powrotu pociągiem. Wybór transportu publicznego w tym dniu pozwoli uniknąć stania w korkach i kłopotów z parkowaniem - informują Koleje Śląskie.

Pociągi Kolei Ślaskie wyruszą do stolicy regionu z Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Lublińca, Tychów Lodowiska oraz Rybnika. W specjalnych pociągach na Noc Muzeów będzie obowiązywać taka sama taryfa jak w naszych pociągach rozkładowych. Honorowane będą też wszystkie bilety okresowe. Aby ułatwić zakup biletów jedna kasa w Katowicach od strony Placu Szewczyka będzie czynna całą noc.

rozkład koleje śląskie
fot.

ab / pless.pl, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.