pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 maja 2017
  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4251

Policjanci wsiądą na rowery i zbiorą pieniądze dla chorej Wiktorii

Za nami:

Już w sobotę, pszczyńscy policjanci wsiądą na rowery i przejadą część trasy, podczas której zostaną zebrane pieniądze na rzecz chorej Wiktorii.

Policja, wiktoria
Pszczyńscy policjanci zakręcą w rowerowej sztafecie dla chorej Wiktorii. · fot.


O pomoc w zbiórce i udział w rowerowej wyprawie poprosili policjantów z pszczyńskiej jednostki ich mundurowi koledzy ze Strumienia. Zaproponowali przejazd jednego z etapów 1234 km rowerowej sztafety.

W ten sposób, biorący udział w wyprawie policjanci zawitają w 129 jednostkach policji garnizonu śląskiego i zbiorą w każdej z nich pieniądze dla wymagającej operacji 16-letniej Wiktorii. Zebrane w formie dobrowolnych składek pieniądze zostaną przekazane na konto stowarzyszenia, które wspiera chorą nastolatkę.

Policjanci ze Strumienia, będący inicjatorami 14-dniowej sztafety rowerowej, zakładają, że zebrane w 129 jednostkach garnizonu śląskiego pieniądze będą znaczącym wsparciem w jej leczeniu. Tak samo sądzą ich koleżanki i koledzy z Pszczyny, dlatego już czekają z pełną puszką i przygotowanymi do startu rowerami.

Więcej informacji o Wiktorii przeczytacie na stronie www.dlawiktorii.pl/

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.