Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 czerwca 2017
  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2519

Fundusze unijne na szkolenia i doradztwo - punkt konsultacyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie informuje, że już niebawem dostępne będą środki na szkolenia i doradztwo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać nawet do 100.000 zł na rozwój kadr to zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Dnia 6 czerwca w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie utworzony zostanie Punkt Konsultacyjny. Spotkania odbędą się w godzinach od 12.00 do 15.00 (pok. nr 18a, II piętro). Zainteresowane osoby proszone są o telefoniczną rezerwację terminu - tel. 32 2102734.

W ramach konsultacji będzie można uzyskać informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji na szkolenia i doradztwo (usługi rozwojowe) dla pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw sektora MŚP w ramach projektu "Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim", w ramach RPO WSL na lata 2014-2020, Poddziałanie 8.2.3.

Projekt adresowany jest do przedsiębiorców mikro, małych i średnich z województwa śląskiego, którzy chcą uzyskać dofinansowanie usług rozwojowych - szkoleń i doradztwa. Z usług mogą korzystać pracownicy przedsiębiorstw (umowa o pracę, zlecenia, o dzieło i inne) oraz kadra zarządzająca.

Fundusz Górnośląski S.A. będzie udzielać dotacji na usługi rozwojowe jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim.

new / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA