Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1822

W Pawłowicach ponownie odbędzie się Pchli Targ

Za nami:

W sobotę, 24 czerwca po raz kolejny zapraszamy do Pawłowic wszystkich tych, którzy nie mają pomysłu, co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami zalegającymi w szafach i piwnicach.

Właścicieli niepotrzebnych ubrań, książek, płyt, bibelotów, zabawek, domowych drobiazgów, przedmiotów kolekcjonerskich itp. zapraszamy do wzięcia udziału w Pchlim Targu, który 24 czerwca odbędzie się na targowisku i przyległym placu w centrum Pawłowic od 9.00 do 13.00. To dobra okazja do pozbycia się z domu rzeczy, z których nikt nie korzysta, zarobienia paru groszy i dobrej zabawy. Na pchlim targu w role sprzedawców może wcielić się również młodzież od 15. roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.

Organizatorzy zapewniają stoliki i ławy, a na wypadek deszczu - zadaszenie w postaci namiotów. W pierwszej kolejności będą zajmowane stanowiska wewnątrz budynku, w którym jest możliwość skorzystania z bieżącej wody i sanitariatów.

Zgłoszenia trwają do czwartku, 22 czerwca. Można również zgłosić swój udział w dniu imprezy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem: (32) 475-63-47 lub (32) 475-63-55.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA