pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6633

Na sądowym zakazie i bez badań technicznych - 26-latka zatrzymana

26-letnia mieszkanka Czerwionki-Leszczyny, przemierzając swoim Peugeotem Łącką Groblę, natknęła się na patrol pszczyńskiej drogówki. Okazało się, że zgodnie z decyzją sądu w Rybniku jeszcze do września nie miała prawa kierować pojazdem. Poza tym jej samochód nie miał aktualnych badań technicznych.

Łącka Grobla to miejsce, którym często próbują przemknąć niesforni kierowcy. O tym fakcie doskonale wiedzą fachowcy z drogówki i regularnie kontrolują to miejsce. W ich ręce wpadają zarówno niezdyscyplinowani panowie, jak i panie.

Ostatnio taką kierującą, która została zatrzymana do kontroli drogowej, była młoda mieszkanka Czerwionki- Leszczyny. Kobieta, pomimo nadal obowiązującego ją zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, dotarła swoim samochodem do powiatu pszczyńskiego.

Swoją niefrasobliwość wyjaśniała w sądzie niespełna rok temu, teraz ponownie przyjdzie jej wytłumaczyć się ze swojego nieprzepisowego zachowania na drodze. Popełniając przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości musi się liczyć nawet z karą 5 lat więzienia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze