pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4101

[ZDJĘCIA] Nowe przejście dla pieszych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Na wysokości skrzyżowania ul. Marii Skłodowskiej-Curie z ul. Kazimierza Wielkiego, w okolicy myjni samochodowej powstało nowe przejście dla pieszych.

Nowe przejście dla pieszych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie - 06.2017 · fot.


W ramach inwestycji zamontowano znaki pionowe, wyczyszczono chodnik po stronie osiedla Piastów oraz ułożono kostkę betonową po stronie osiedla Kolonia Jasna, z kolei na jezdni zostały wymalowane pasy.

Nowe przejście dla pieszych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie - 06.2017 · fot.


Przypominamy, że w marcu radni Rady Miejskiej z osiedli Piastów i Kolonia Jasna (Kamil Widłok, Krystyna Fuławka, Arkadiusz Gardiasz, Marek Szklorz) wspólnie wystąpili do burmistrza Pszczyny z interpelacją o budowę nowego przejścia dla pieszych przez ulicę Marii Skłodowskiej-Curie na wysokości skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego, w okolicy myjni samochodowej.

Jak zaznaczyli, temat braku pasów w tym miejscu pojawiał się regularnie na zebraniach osiedlowych, zarówno na osiedlu Piastów, jak i na osiedlu Kolonia Jasna. Radni otrzymywali też prośby od mieszkańców, aby sytuacja ta uległa znacznej poprawie. Co więcej, podczas ogólnych sprawozdawczych zebrań mieszkańców osiedla Piastów oraz Kolonia Jasna została przyjęta uchwała w tym zakresie.

Lokalizacja:

BM / pless.pl, źródło: Os. Kolonia Jasna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.