pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 czerwca 2017
  • 29 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5442

Zbiórka artykułów dla zwierząt z Fundacji "Zwierzęca Arkadia"

Za nami:

Do końca czerwca można przyłączyć się do zbiórki artykułów dla zwierząt z Fundacji "Zwierzęca Arkadia" organizowanej przez PLKJ Plessówka.

W ramach akcji zbierana jest sucha i mokra karma dla psów i kotów, żwirek dla kotów, zabawki i gryzaki dla psów, smycze, środki czystości (płyny do mycia podłóg), witaminy dla koni, glinka chłodząca, wcierka rozgrzewająca, kopystki, szczotki dla koni, kantary, wiadra, lizawki dla koni, warzywa i owoce dla świń, koni i kóz, derki dla koni, owies, otręby, a także środki do dezynfekcji skóry (woda utleniona, octenisept, rivanol) i bandaże.

Zbiórka prowadzona jest w Pszczyńskim Ludowym Klubie Jeździeckim Plessówka - Stajnia Standura, mieszczącym się przy ul. Jagiellońskiej 11 w Łące. Artykuły można składać do 30 czerwca. Dary zostaną przekazane Fundacji "Zwierzęca Arkadia" 1 lipca.

---

Fundacja "Zwierzęca Arkadia" działa na terenie gminy Pszczyna i okolic od lipca 2012 roku. Mieści się w Jankowicach przy ulicy Sarenek 10B. Zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom najbardziej pokrzywdzonym, tym które nie potrafią się same obronić.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.