pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 czerwca 2017
  • 28 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6126

Mirosław "Koval" Kowalewski zagra dla Kulejących Aniołów

Za nami:

W środę, 28 czerwca o godzinie 18.30 w Domu Kulejących Aniołów w Piasku odbędzie się koncert Mirosława "Kovala" Kowalewskiego - od blisko 30 lat jednego z czołowych muzyków związanych z tzw. sceną szantową, charyzmatycznego frontmena znanej formacji Zejman i Garkumpel, a w swoich solowych projektach muzyka związanego z tzw. Muzyką z Krainy Łagodności.Mirosław "Koval" Kowalewski to wieloletni przyjaciel Kulejących Aniołów, czego widocznym efektem jest między innymi piosenka i teledysk "Kulejący Anioł". Należy się więc spodziewać, że w trakcie występu usłyszymy także ten utwór.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dokończenie budowy "Domu Kulejących Aniołów" w Piasku. Zaproszenia na koncert można nabyć w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Pszczynie, przy ulicy Antesa 1 (I piętro) lub zarezerwować pod numerem telefonu (32) 210-48-47.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.