pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10383

Pszczynianin poszukiwany listem gończym zatrzymany na lotnisku

Dzięki współpracy policjantów z Pszczyny i funkcjonariuszy Straży Granicznej został zatrzymany kolejny poszukiwany listem gończym. Mężczyzna przez dłuższy okres ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Dzięki ostatnim ustaleniom, wpadł w ręce mundurowych chwilę po tym, jak wysiadł z samolotu.

To nie pierwszy raz, kiedy połączenie sił pszczyńskich policjantów i służb granicznych przynosi oczekiwany rezultat. Tym razem współpraca mundurowych zaowocowała zatrzymaniem poszukiwanego przez sądy w Pszczynie i Raciborzu 30-letniego mieszkańca Pszczyny.

Zatrzymanie ukrywającego się od 4 lat na terenie Anglii mężczyzny było możliwe m.in. dzięki uzyskaniu pełnych danych na temat jego aktualnego miejsca pobytu. W kraju, na lotnisku przywitali go mundurowi z warszawskiej jednostki straży granicznej. Zgodnie z wytycznymi wydanego za nim listu gończego został zatrzymany i przekonwojowany do najbliższego zakładu karnego. Właśnie tam, spędzi teraz najbliższe miesiące odbywając karę pozbawienia wolności.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.