Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7461

Jubileusz 60-lecia istnienia firmy Wiktorczyk w Czarkowie

Artykuł sponsorowany:

W miniony weekend jubileusz 60-lecia istnienia obchodziła Firma WIKTORCZYK - wiodący producent okien i drzwi drewnianych na Śląsku.

ABA Wiktorczyk
ABA Wiktorczyk - pracownicy i zarząd


Firma została założona przez Józefa Wiktorczyka w roku 1957 w Czarkowie i działa w tym miejscu od 60 lat. W latach 90-tych, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrażała nowe technologie, rozpoczynając produkcję okien jednoramowych typu EURO.

ABA Wiktorczyk
Firma Wiktorczyk ma 60 lat!


Firma Wiktorczyk stale się rozwija, aby sprostać aktualnym trendom w budownictwie i zapotrzebowaniom klienta. Od paru lat wśród produktów firmy znajdują się okna energooszczędne. Stosunkowo niedawno w ofercie można znaleźć również nowoczesną stolarkę drewniano-aluminiową. Piękne okna, zarówno nowoczesne jak i zabytkowe, zdobią wiele obiektów nie tylko na Śląsku, ale i w całej Europie.

ABA Wiktorczyk
Od lewej: Anna, Barbara i Alicja Wiktorczyk


Obecnie firmę pod nazwą ABA WIKTORCZYK prowadzą Alicja Wiktorczyk (żona założyciela) oraz córki Anna Wiktorczyk-Stania i Barbara Wiktorczyk-Liszka.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Czarkowie oraz do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie internetowej www.wiktorczyk.com.pl

Wiktorczyk