Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 lipca 2017
  • 4 lipca 2017
  • wyświetleń: 12925

[WIDEO] Tego jeszcze nie było - Pszczyna z drona o wschodzie słońca

Gdy tylko pogoda jest bardziej słoneczna, to w sieci pojawia się coraz więcej filmów z Pszczyny i okolic. Malowniczy region często jest obiektem filmowców i fotografów. Wcale nas to nie dziwi, a wręcz każdy kolejny materiał utwierdza w wyjątkowości naszej miejscowości. Nie inaczej jest z filmem, który chcemy Wam pokazać dzisiaj.- Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmu pokazującego Pszczynę z niecodziennej perspektywy. Od wschodu słońca na rynku, przez ujęcia z pięknego Parku Zamkowego, przez Skansen, dworzec, Wodną Wieżę, pole golfowe, aż po zbiorniki w Goczałkowicach i Łącę. Mamy nadzieję, że ten film zachęci Państwa do odwiedzenia Perły Śląska- Pszczyny! - napisali pod filmem jego autorzy z firmy Blast Visuals z Pszczyny.

Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA