Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 lipca 2017
  • 13 lipca 2017
  • wyświetleń: 4780

Lennie Boycott na kolejnej odsłonie Bankowa Street Live

Za nami:

W czwartek, 13 lipca - jak, co dwa tygodnie - widzimy się na Bankowej. Tym razem zagra dla Was powstały w Katowicach zespół Lennie Boycott. Startujemy o godz. 20.00.

lennie boycott


Zespół Lennie Boycott powstał w roku 2014 w Katowicach. Pierwszym upublicznionym utworem był nagrany w warunkach domowych, akustyczny "Heart Warmer", który został zauważony przez portal muzyczny Brand New Anthem oraz informator Kulturalny Śląsk. Do utworu stworzony został także teledysk wykonany w technice animacji poklatkowej, zyskując spore zainteresowanie na portalu YouTube. W kolejnych miesiącach w powiększonym składzie o sekcje rytmiczną zespół nagrywa i wypuszcza do sieci piosenki "Epiphany" i "SineWave", wraz z towarzyszącymi im teledyskami. Wspólne granie owocuje autorskim materiałem i wieloma udanymi koncertami.Na przełomie lipca i sierpnia 2016 r. zespół nagrał w studio koncertowym Polskiego Radia Katowice materiał na swoją pierwszą płytę "Candid". Znajdują się na niej takie kompozycje jak: Pub Crawling, Swing of horizon, GIA, Candid czy 301.Umiejętne łączenie różnych inspiracji muzycznych członków zespołu, powoduje wytworzeniem się charakterystycznego spójnego stylu Lennie Boycott, który można określić mianem Indie Chillout. W aranżacjach nie brakuje odniesień do Indie Rocka, Indie Folku czy też elementów Fusion. Zespół podczas swoich występów dba o wytworzenie poprzez scenografię, wizualizacje i interakcję z publicznością, prawdziwego poczucia wyzwolenia i chilloutu.

bankowa

kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA