pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 lipca 2017
  • wyświetleń: 2170

Poznaliśmy laureatki nagrody gminy Miedźna - "Miedźniański Ul"

W czwartek, 29 czerwca podczas sesji Rady Gminy Miedźna, poznaliśmy laureatów nagrody gminy Miedźna za działalność kulturalną, zaangażowanie w pracę na rzecz kultury, jej upowszechnianie i ochronę.

Miedźniański Ul · fot.


Laureatkami zostały Agnieszka Antecka, Łucja Krutak oraz Urszula Wojciech. Nagrodę stanowi statuetka "Miedźniański Ul", dyplom oraz nagroda pieniężna wójta gminy Miedźna.

Wstępem do sesji był występ grupy teatralnej "Kubusiaki" z Gminnego Przedszkola Publicznego nr 3 im. Kubusia Puchatka w Woli, laureatów I miejsca XX Regionalnego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "O tort Baby Jagi". Dzieci znakomicie zaprezentowały spektakl "Słoń Trąbalski" w reż. Małgorzaty Jasiołek, Lucyny Tomala i Elżbiety Żak.

Na zakończenie uroczystej sesji wystąpiła Agnieszka Antecka oraz "Podwórkowa kapela nie z wesela" laureaci I miejsca w Powiatowym Tygodniu Osób Niepełnosprawnych "Słoneczne Granie i Śpiewanie"

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej z siedzibą w Woli

43-225 Wola
ul. Pszczyńska 110

tel. 32 211-83-91
fax 32 448-92-53

kk / pless.pl, źródło: GOK Miedźna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.