Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 lipca 2017
  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 11084

Uwaga! W kilku miejscach w parku brakuje barierek!

W kilku miejscach w Parku Zamkowym w Pszczynie brakuje barierek odgradzających chodnik od cieków wodnych i stawu. Warto zwracać na to uwagę podczas weekendowych spacerów po zieleńcu.

Ubytki w barierkach w parku w Pszczynie - 06.07.2017 · fot.


W sprawie brakujących barierek naszą redakcje zaalarmował czytelnik, który spacerował w czwartek wieczorem po pszczyńskim Parku Zamkowym. Chociaż od tego momentu upłynęło wiele godzin, to okazuje się, że problem nadal nie został rozwiązany. W kilku miejscach faktycznie brakuje ogrodzenia i zastąpiono je biało-czerwoną taśmą, ale są i takie (jak w przypadku wyspy z budynkiem herbaciarni), gdzie nic nie odgradza traktu pieszego od wody.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, nikłe są szanse, żeby barierki zostały uzupełnione w najbliższych godzinach. To spory problem, zwłaszcza w dni wolne, gdy do Pszczyny przyjeżdża wielu turystów, a spora część z nich z pewnością zapragnie poznać uroki parku.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA