pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 lipca 2017
  • 16 lipca 2017
  • wyświetleń: 2806

OPTYK Karolina - Wielkie otwarcie w Pawłowicach już we wtorek!

Artykuł sponsorowany:

Już 18 lipca zapraszamy do nowego salonu optycznego przy Małym Rynku 6 w Pawłowicach! Przyjdź i zobacz na własne oczy, co przygotowaliśmy na tę wyjątkową okazję!

Optyk Karolina w Pawłowicach
Optyk Karolina w Pawłowicach - wizualizacja


OPTYK Karolina - Twój optyk w Twoim mieście!Optyk Karolina jest obecnie jedną z dynamiczniej rozwijających się sieci salonów optycznych w południowej Polsce. Stawiając sobie kolejne wyzwania, z dumą informujemy, że na mapie sieci naszych salonów mieszczących się: w Pszczynie, Łaziskach, Tychach oraz Brzeszczach, od lipca pojawi się kolejny - tym razem w Pawłowicach.

OPTYK Karolina - nasz salon wpadnie Ci w oko!Dbając o kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Klientów, gwarantujemy skuteczną pomoc okulistów w nowocześnie wyposażonym gabinecie. Ponadto zapewniamy fachową obsługę optometrystów, wykonujących szczegółowe pomiary oczu, a także komputerowy dobór opraw. Naszym Klientom polecamy szeroki wybór opraw z najnowszych kolekcji światowych marek, wysokiej jakości soczewki kontaktowe oraz szeroką gamę produktów do ich pielęgnacji. To wszystko zaś w przystępnych cenach i z ogromną dbałością o indywidualny kontakt z naszym Klientem!

OPTYK Karolina - każdemu dobierzemy okulary!W naszych salonach dajemy gwarancję, że oferowane przez nas usługi i produkty są najlepszą decyzją naszych Klientów. Dzięki temu budujemy zaufanie i możemy otwierać się na nowe rynki. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje oraz wspaniałe niespodzianki! OPTYK Karolina - Twój świat okularów od 18 lipca także w Pawłowicach przy ul. Mały Rynek 6!

Zapraszamy do naszych salonów:
  • Pszczyna, ul. Dobrawy 6 (osiedle Piastów)
  • Pszczyna (Salon Optyczny dla Dzieci), ul. Dobrawy 2 (osiedle Piastów)
  • Pawłowice, ul. Mały Rynek 6 (nowy salon!)
  • Brzeszcze, ul. Dworcowa 13
  • Tychy, al. Bielska 130 (Centrum Medyczne Żwaków)
  • Łaziska Górne, ul. Plac Ratuszowy 1B (nowy adres!)


OPTYK Karolina

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 6

kom. 695 730 046OPTYK Karolina dla dzieci

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 2

kom. 695 010 548