Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 lipca 2017
  • wyświetleń: 8076

Laguna dachowała w Kobiórze, prowadził pijany 54-latek z Ukrainy

- Nie pamiętam, jak jechałem i nie wiem czy z kimś jechałem -tak opisywał swoją podróż zatrzymany przez pszczyńskich policjantów kierowca Renault Laguny. Mężczyzna w samym centrum Kobióra dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Był pijany. 54-letni obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu. W takim stanie odwoził do domu znajomych.

Informację o zdarzeniu drogowym na ul. Centralnej w Kobiórze dyżurny pszczyńskiej jednostki odebrał w niedzielę po 20.00. Wynikało z niej, że na łuku drogi, w samym centrum miejscowości, kierowca Laguny stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował i uderzył w przydrożne drzewo.

Świadkowie opisywali trzy osoby, które znajdowały się w samochodzie. Mówili, że cała trójka wydostała się na zewnątrz przez drzwi pasażera. Byli nimi: kierowca i dwoje pasażerów: mężczyzna i kobieta.

Ze względu na obrażenia, na miejscu pozostał jedynie kierowca. Wezwani na Centralną ratownicy medyczni opatrzyli jego rany i przekazali go mundurowym. Policjanci dotarli również do pasażerów, którzy tuż po zajściu oddalili się z miejsca kolizji. Oni także byli nietrzeźwi.

Śledczy ustalili dokładny przebieg całego zdarzenia wskazując jednocześnie osobę, która kierowała samochodem. Potwierdzili, że był nim 54-letni obywatel Ukrainy. Jak tylko wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyraził skruchę za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.