Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lipca 2017
  • 28 lipca 2017
  • wyświetleń: 8387

[ZDJĘCIA] Mieszanka soulu i trip-hopu na Bankowej

W czwartek odbył się kolejny koncert na Bankowej. W ramach cyklu Bankowa Street Live na scenie zaprezentował się zespół The Party Is Over, czyli duet Daria Ryczek i Michał Wajdzik.

Bankowa Street Live - zespół The Party Is Over - 27.07.2017 r. · fot.


The Party Is Over to duet Daria Ryczek i Michał Wajdzik. Swoje pierwsze utwory, będące mieszanką soulu i trip-hopu, zaprezentowali w lutym 2015 roku na epce zatytułowanej po prostu "The Party Is Over". We wrześniu 2015 roku ukazał się singiel "Inspiration" z remixami Manoida i Stendeka (producent najnowszej płyty Reni Jusis).

W maju 2016 roku duet został jednym z laureatów konkursu Dzielnica Brzmi Dobrze skierowanego do młodych zespołów z Katowic. Efektem zwycięstwa jest m.in. wydanie debiutanckiego krążka "Stolen Symphonies", który ukazał się w lutym 2017 roku. W ciągu ponad dwóch lat działalności The Party Is Over intensywnie koncertował. Duet na swoim koncie ma również udane występy w telewizji (talent show Must Be The Music w Polsacie oraz program Kulturalni.pl w TVP Polonia). Równolegle Daria i Michał rozwijają swoje solowe projekty - L.U. oraz Rabbit on the Moon.

new, kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA