pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 lipca 2017
  • wyświetleń: 11567

Na DK-1 zderzenie dostawczaka z ciągnikiem rolniczym

W poniedziałek w godzinach porannych na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze doszło do zderzenia dwóch pojazdów: samochodu dostawczego oraz ciągnika rolniczego z przyczepą.

wypadek
Na DK-1 samochód dostawczy uderzył w ciągnik.


Zdarzenie miało miejsce na wysokości stacji paliw. W wyniku zderzenia się Peugeota Boxera i ciągnika rolniczego na dwa pasy ruchu trasy DK- 1 w kierunku Bielska-Białej wysypało się kilka ton zboża. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca busa uderzył w tył przyczepy ciągnika.

Skierowane na miejsce służby mundurowe i medyczne miały za zadanie uprzątnąć drogę, opatrzyć rannych i zorganizować objazdy. policja zorganizował przejazd przez teren pobliskiej stacji paliw. Ponownym załadunkiem zboża zajęli się strażacy, ratownicy medyczni opatrzyli natomiast rozcięcie na głowie 24-latka z Goczałkowic Zdroju, który kierował busem. 22-letniemu traktorzyście z Kobióra nic się nie stało.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.